000000

Co je Dental Choice

Portál Dental Choice je službou pro odbornou dentální veřejnost – pro vaši snazší orientaci v nabídce českého a slovenského dentálního trhu.

Hlavní stránka - Přehledy
Na hlavní stránce naleznete tematické okruhy jednotlivých produktových přehledů, které jsme pro vás dosud zpracovali.

Úvod do problematiky
Klinete-li na vybrané téma, zobrazí se vlastní přehled produktů či služeb s odkazem na úvod do problematiky, popřípadě také na další tematické články. V úvodu do problematiky každého přehledu naleznete důležité informace k danému tématu, tedy především jaké parametry daného okruhu produktů či služeb jsou pro běžnou praxi směrodatné – tzn., podle čeho vybírat a porovnávat jednotlivé produkty vhodné pro vaši praxi.

Interatkivita
Interaktivní přehledy produktů či služeb umožnují snadné filtrování, zobrazení podrobných informací, obrazových a video galerií nebo porovnávání vybraných produktů.

Ke stažení – katalogy
V sekci Ke stažení naleznete tematické katalogy – tištěnou podobu vybraných přehledů produktových skupin. Tištěné katalogy rozesíláme jednorázově s aktuálním vydáním časopisu StomaTeam. Pokud jste některý z katalogů neobdrželi, můžete si jej stáhnout v podobě PDF dokumentu.

Nekomerční informace
Přehledy produktů či služeb neobsahují informace komerčního charakteru – informace vycházejí z jednotného dotazníku, který sestavujeme na základě směrodatných odborných parametrů a zasíláme všem výrobcům či prodejcům v rámci daného tematického okruhu.

TISK STÁHNOUT PDF
X
... content ...
X

Chci zaslat cenovou nabídku

* povinné položky

Vaše nezávazná poptávka bude doručena distributorům poptávaného produktu, kteří vás budou individuálně kontaktovat se svými nabídkami.

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web