00000

Pro firmy

Vážení výrobci a distributoři,

portál Dental Choice vám nabízí zcela unikátní možnost prezentace produktů české a slovenské odborné veřejnosti: Svou koncepcí, funkčními možnostmi, mírou interaktivity a propojením s dalšími našimi projekty, včetně tištěné formy katalogů Dental Choice (sekce Ke stažení), se jedná o zcela jedinečný projekt. Vaši zákazníci mají díky tomuto portálu možnost získat na jediném místě veškeré relevantní informace o produktech dostupných na našem dentálním trhu, v rámci konkrétní produktové skupiny. Díky jednotnému systému prezentovaných informací mají vaši zákazníci možnost vzájemného porovnání vybraných produktů. 

Každý prezentovaný produkt nebo služba umožňuje zobrazení podrobných specifikací, zahrnuje obrazovou a video galerii, kontakty na distributory, možnost sdílení informací e-mailem nebo prostřednictvím sociálních sítí či propojení s akční nabídkou na našem dalším webovém portálu Dental Market. Veškeré informace o produktech jsou pravidelně aktualizovány.

Portál Dental Choice je pro mnoho aktivních dentálních odborníků portálem první volby pokaždé, když vyhledávají konkrétní produkty pro svou praxi.

Podrobné informace o možnostech vaší prezentace v rámci projektu Dental Choice získáte u našich obchodníků:

Libor Kokšal
gsm: +420 603 541 965
e-mail: koksal@stomateam.cz

Ing. Tomáš Truneček, Ph.D.
gsm: +420 728 577 258
e-mail: trunecek@stomateam.cz

TISK STÁHNOUT PDF
X
... content ...
X

Chci zaslat cenovou nabídku

* povinné položky

Vaše nezávazná poptávka bude doručena distributorům poptávaného produktu, kteří vás budou individuálně kontaktovat se svými nabídkami.

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM